XII Rodzinny Rajd Rowerowy

W niedzielę 26 czerwca grupa licząca około 200 osób pokonała odcinek ponad 30 km trasy rajdu.Ta edycja rowerowej wyprawy odbywała się pod hasłem „Wakacje zdrowo, czyli beznałogowo”. Jej organizatorami byli Ośrodek Kultury w Urzędowie, Burmistrz Urzędowa oraz Starostwo Powiatowe w Kraśniku.
Pomimo upału daliśmy radę.
Dziękujemy za obecność i bezpieczną jazdę!
Cieszymy się, bo tym razem mieliśmy dla Was cenne nagrody, w tym rowery, kaski, rękawiczki i saszetki rowerowe, bidony, trąbki, zestawy naprawcze, lampki do roweru. Większość z tych nagród sfinansowana została przez Burmistrza Urzędowa w ramach środków z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2022 rok.
Dziękujemy również Starostwu Powiatowemu za finansowe wsparcie rajdu oraz Państwu Pawłowi i Małgorzacie Komaszkom, właścicielom sklepu Bud-Mat w Urzędowie, oferującemu szeroki wybór rowerów marki Kands, za przekazanie wielu rowerowych gadżetów.
Dziękujemy druhom z @OSPUrzedów za pomoc techniczną i zabezpieczenie medyczne.
Wielkie podziękowania należą się też Państwu Kudłom z gospodarstwa agroturystycznego w Dąbrowie Bór ul. Stalowa 8, za ciepłe przyjęcie i sprawne nakarmienie pysznymi kiełbaskami z grilla tak dużej grupy rowerzystów.