Koncert Moniki Sagan

27 grudnia 2022 r. w OK odbył się Koncert Kolędowo – Musicalowy śpiewaczki operowej Moniki Sagan – mezzosopran, która przyjechała do nas aż z Głogowa.
To była prawdziwa uczta duchowa dla mieszkańców gminy Urzędów jak również powiatu kraśnickiego. Swoją obecnością zaszczycili nas: starosta kraśnicki Andrzej Rolla wraz z małżonką oraz burmistrz Urzędowa Paweł Dąbrowski. Pani Monika ukończyła studia na Akademii Muzycznej w Poznaniu na wydziale wokalno – aktorskim. Ma za sobą wiele recitali i koncertów filharmonicznych w kraju i za granicą. Artystce towarzyszył mąż – Dariusz Sagan, który jest rodowitym urzędowianinem. To znany artysta rzeźbiarz, absolwent ASP w Poznaniu. Z zamiłowania i pasji zajmuje się także konserwacją i renowacją zabytków oraz sztukaterią. Wczoraj mieliśmy okazję podziwiać jego wspaniałe i niepowtarzalne prace na przedstawionej prezentacji.
Ten piękny koncert był okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku. Towarzyszyła nam radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera. Dziękujemy Pani Monice i Dariuszowi Sagan za te piękne i niezapomniane chwile. To dla nas wielki zaszczyt i radość móc gościć w naszych skromnych progach tak wspaniałych Artystów. Dziękujemy burmistrzowi Urzędowa Pawłowi Dąbrowskiemu i staroście kraśnickiemu Andrzejowi Rolli za życzliwość i wsparcie finansowe oraz współorganizację tego niepowtarzalnego wydarzenia. Dziękujemy Wam drodzy mieszkańcy za obecność.