Konkurs świąteczny

Rozstrzygnięcie konkursu „Na Najładniejszą Ozdobę Świąt Wielkanocnych”

Na konkurs wpłynęło 39 prac, wykonanych przez dzieci, młodzież, jak również przez osoby dorosłe.
Komisja w składzie: Anna Grzebulska, Joanna Sak i Justyna Cieślicka, oceniła i przyznała uczestnikom następujące miejsca:
W kategorii: Dzieci i młodzież
I miejsce – Aleksandra Chęć
II miejsce – Agata Niewielska
III miejsce – Nikola Listosz
W kategorii: Osoby dorosłe
I miejsce – Ewa Kowalska-Sadowska, Jakub Sadowski
II miejsce – Sabina Żuber
III miejsce – Agnieszka Radkowiak
Podczas oceny prac pod uwagę brane były walory artystyczne, nawiązujące do tradycji ludowych, samodzielność i oryginalność wykonania ozdób. Zwycięzcy otrzymają nagrody, a pozostali uczestnicy drobne upominki, ufundowane przez Burmistrza Urzędowa i Ośrodek Kultury.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych fajnych pomysłów i kreatywności. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez OK w Urzędowie.
Wszystkich uczestników zapraszamy po odbiór nagród, upominków i ozdób do Ośrodka Kultury w dniu 31 marca (środa) w godzinach od 9.00 do 15.00.