Wyróżnienie dla Marysi i Antka Kowalskich

IV Powiatowy Konkurs Piosenki Ludowej „Jarzębinka” organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Stróży – Kolonii, przy wsparciu finansowym Starostwa Powiatowego w Kraśniku  odbył się w Świetlicy Wiejskiej w Słodkowie Trzecim.W konkursie wzięło udział 11 wykonawców – solistów i zespołów z terenu Powiatu, których prezentacje oceniało Jury – p. Andrzej Sar z Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie oraz p. Ilona Mazurek ze Starostwa Powiatowego w Kraśniku.

Jako reprezentacja Gminnego Ośrodka Kultury w Urzędowie w konkursie w kategorii wiekowej klasy I – III szkół podstawowych – wzięli udział Marysia i Antek Kowalscy.
Za swoją prezentację rodzeństwo otrzymało wyróżnienie, które wręczyło Jury wraz wójtem Gminy Kraśnik – p. M. Chapskim.