Dance Trip zdobywcą Pucharu Burmistrza Lubartowa

Dnia 2 czerwca 2018 r. grupy taneczne Dance Trip i Dance Trip Junior działające w Ośrodku Kultury w Urzędowie pod kierunkiem Agaty Zacharskiej wzięły udział w XXVII Konfrontacjach Tanecznych w Lubartowie.

Grupa Dance Trip w Puławach

Dnia 13 maja 2018 r. grupa Dance Trip po raz drugi zdobywała taneczne doświadczenia na XIX Wojewódzkim Festiwalu Współczesnych Form Tanecznych w Puławach.

Wieczór poezji

Wieczór poezji Jerzego Kowalewskiego pt.: „Mnie ta ziemia od innych droższa”

37 Mały Konkurs Recytatorski – Przegląd Gminny

 W przeglądzie gminnym 37 Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 25 kwietnia 2018 w Ośrodku Kultury,  wzięło udział 27 uczestników – uczniów szkół podstawowych, z terenu gminy Urzędów.

Plener fotograficzny

Fotografowie amatorzy działający w Ośrodku Kultury w Urzędowie wraz z członkami Fotoklubu Kraśnik uczestniczyli w dn. 20-22 kwietnia 2018 w plenerze fotograficznym w Ojcowskim Parku Narodowym

Rosja według Czechowa

22 kwietnia gościliśmy w OK Urzędów Amatorski Teatr Towarzyski z Lublina, który zaprezentował żarty sceniczne Antoniego Czechowa : „Narzeczony i ojczulek”, „Złoczyńca” oraz „Jubileusz”

Festiwal Tańca „Taneczne Inspiracje”

13 kwietnia 2018 r. zespoły taneczne działające przy Ośrodku Kultury w Urzędowie pod kierunkiem instruktor Agaty Zacharskiej wzięły udział w V Ogólnopolskim Festiwalu Tańca „Taneczne Inspiracje” w Biłgoraju.

Kabaret Śląski

8 kwietnia 2018 r. gościliśmy w OK Urzędów Kabaret Śląski Grzegorza Stasiaka z Biesiadą Śląską z gwiazdami TVS i Grupą Fest

Urzędowiacy na nieludzkiej ziemi

Wieczór wspomnień „Urzędowiacy na nieludzkiej ziemi” w wykonaniu Grupy Literackiej „Preludium” odbył się 25 marca 2018 r. w Ośrodku Kultury w Urzędowie

Konkurs recytatorski

W dniu 23 marca br w sali urzędowskiego Ośrodka Kultury odbyły się eliminacje gminne XII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów i uczniów klas VII Szkoły Podstawowej – „Przebudzeni do życia”.

Kiermasz rękodzieła

Kiermasz rękodzieła artystycznego – „Ozdoby i stroiki Wielkanocne” odbył się 18 marca 2018 w OK Urzędów

Przegląd Teatrów

W dniu 16 marca 2018 roku w sali Ośrodka Kultury w Urzędowie odbył się Gminny Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych